Klobouky

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Klobouky najdete produkty od 99 Kč až po 949 Kč. Mezi nejprodávanější patří Lewro ELI - Dětský klobouk a Lewro MARI - Dívčí klobouk. Dobré recenze má Lewro BEKKI - Dívčí klobouček. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Lewro CACIA - Dětský klobouček. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Klobouky. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Lewro MARI - Dívčí klobouk

Dívčí klobouček Lewro MARI s krásnými puntíky a mašličkou, které si jistě zamilují všechny princezny. Jeho střih a styl je slušivý, ale zároveň ochrání před sluníčkem.

Lewro MAEVA - Dívčí klobouček

Lehký bavlněný klobouček Lewro MAEVA. Je nakombinovaný s potištěným materiálem jako ozdoba okolo kloboučku. Má možnost ohrnutí krempy a dobře chrání proti sluníčku. jistě se bude hodit do šatníku...

Lewro BEKKI - Dívčí klobouček

Dívčí klobouček Lewro BEKKI. Je krásný klobouček na letní měsíce. Jeho design jistě zaujme nejednu malou parádnici. Květinový dekor a ozdobná stužka s mašličkou se bude krásně hodit k letním šatičkám.

Lewro CACIA - Dětský klobouček

Dětský klobouček Lewro CACIA z lehkého materiálu. Je kombinovaný s barevnými materiály a zdobený aplikací a tiskem. Krempa je ozdobená skládaným volánkem. Jako stvořený pro letní období.

Lewro BECCA - Dívčí klobouk

Dívčí klobouček Lewro BECCA s oboustranným efektem má krásný letní vzor, který ocení hlavně malé parádnice. Hodí se třeba k letním šatičkám nebo k vodě jako ochrana před sluncem.

Lewro RAE - Chlapecký klobouk

Chlapecký oboustranný klobouček Lewro RAE z příjemného materiálu je ideální na letní výlety jako ochrana proti sluníčku. Jeho hezký design se určitě bude líbit všem malým výletníkům.